Tag: december

Wedstrijdschema December

Datum Tijd Team thuis Team uit Locatie Vertrek Scheidsrechter Teller
30-11-2017 19:30 Thriantha MB 2 V.V.E.'86 MB 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Gerben Elzing Lieke Aalderink
02-12-2017 13:30 Thriantha MC 2 Klimop MC 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Regio JA 1 Meisjes B1
14:00 Thriantha MB 2 Olhaco MB 3 De Kampen, SCHOONEBEEK   Regio JA 1 Meisjes B1
15:30 Thriantha MA 1 En Bloc MA 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 5 Meisjes C2
15:30 En Bloc combi JA 1 Sudosa-Desto JA 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Heren 2 Meisjes B2
15:30 Thriantha MB 1 Captains***Kangeroe MB 2 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 5 Meisjes B2
17:30 Thriantha DS 1 Dalen DS 3 De Kampen, SCHOONEBEEK   Heren 1 Meisjes A1
17:30 Thriantha HS 2 Flash Nieuwleusen HS 3 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 4 Dames 3
17:30 Thriantha DS 5 Deko DS 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 4 Dames 3
19:30 Bokjen Thriantha HS 1 V.E.B.'98 HS 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Albert Vrielink Heren 2
19:30 Thriantha DS 3 VCO '72 DS 4 De Kampen, SCHOONEBEEK   Heren 2 Dames 1
19:30 Thriantha DS 4 Action DS 2 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 5 Dames 1
09-12-2017 14:30 Deko MA 1 Thriantha MA 1 't Brughuus, VALTHERMOND 13:15    
11:30 Dalen MC 1 Thriantha MC 1 't Grootveld, DALEN 10:15    
13:00 Pol Kraanbedrijf Dac DS 2 Thriantha DS 1 De Citadel, DEDEMSVAART 11:45*    
17:30 V.E.B.'98 MC 1 Thriantha MC 2 De Koel, BORGER 16:15    
19:30 V.E.B.'98 DS 3 Thriantha DS 3 De Koel, BORGER 18:15    
13:45 vv Ouvol HS 3 Thriantha HS 2 De Wiekelaar, DALFSEN 12:15*    
17:30 O.S.R. DS 3 Thriantha DS 4 Exloo, EXLOO 16:15    
18:00 En Bloc HS 1 Bokjen Thriantha HS 1 Veenoord, VEENOORD 17:00    
15-12-2017 19:00 Thriantha DS 3 Quinto DS 3 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 1 Dames 1
16-12-2017 13:30 Thriantha MC 1 Volco MC 2 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 2 Meisjes B1
13:30 Thriantha MC 2 Quinto MC 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Regio JA 1 Meisjes B1
14:00 Thriantha MB 2 De Schutters MB 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Regio JA 1 Meisjes B1
15:30 Thriantha DS 2 Volco DS 4 De Kampen, SCHOONEBEEK   Jeanet Jalving Meisjes C2
15:30 En Bloc combi JA 1 VC Sneek JA 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Heren 1 Meisjes C2
15:30 Thriantha MB 1 VCO '72 MB 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 1 Meisjes B2
17:30 Thriantha DS 1 Volco DS 3 De Kampen, SCHOONEBEEK   Heren 1 Meisjes C1
17:30 Thriantha HS 2 Emmen'95 HS 5 De Kampen, SCHOONEBEEK   Dames 2 Meisjes C1
19:30 Bokjen Thriantha HS 1 Vonk/Coevorden HS 1 De Kampen, SCHOONEBEEK   Albert Vrielink Dames 4
19:30 Thriantha DS 4 Zwaluwen DS 2 De Kampen, SCHOONEBEEK   Heren 2 Heren 2
               
Voor uitwedstrijden met een * is het raadzaam om zelf inspeelballen mee te nemen
Houd de Nevobo site/Nevobo app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen op het wedstrijdschema!